Čo robíme? A prečo?

Predaj renovovaných tonerov

• V našom eshope sú to tonery v klasických modrých krabiciach.
  • Renovovaný toner oveľa viac šetrí prírodu, na rozdiel od lacných čínskych tonerov, ktorý sa potom len vyhodí. Naše tonery sú viacnásobne recyklované a to pri dodržaní vysokej kvality tlače!
  • Rokmi overená kvalita a 20 ročné skúsenosti s renováciou tonerov!
  • 4 roky záruka!
  • Slovenský výrobok.

Výkup tonerov

• Tonery a atramentové kazety od Vás vykupujeme už od roku 2004. Za ten čas sme vykúpili stovky ton prádznych tonerov a atramentových kaziet, ktoré by inak skončili ako odpad na skládkach!
  • Ceny výkupu za plné nepoužité tonery sa stanovujú individuálne.
  • Pre viac informácii si pozrite cenník výkupu prázdnych tonerov, alebo viac o výkupe tonerov!

Predaj originálnych tonerov a atramentových kaziet

• Originál je originál. Pre tých, čo chcú 100% kvalitu.

Predaj lacných tonerov

• Do nášho eshopu a do predajne ECOMADE sme na mnohé požiadavky našich zákazníkov zaradili aj tieto typy produktov.

Bazár tonerov

• Predaj tonerov a atramentových kaziet od zákazníkov, ktorým sa pokazila tlačiareň a spotrebný materiál už dalej nevedia ďalej využiť.
  • Na bazárový predaj sa vzťahuje individuálna záruka vrátenia peňazí - na základe vzájomnej dohody, spravidla najneskôr do 14 dní odo dňa predaja a doručenia tovaru.
  • Na bazárový tovar sa nevzťahujú štandardné záruky, pokiaľ pri konkrétnom tovare nie je uvedené inak.
  • Cena za výkup tonerov a atramentových kaziet pre predaj v bazáre tonerov sa stanovuje individuálne.

Naše ciele

• Našim cieľom je poskytovať kvalitné a spoľahliné produkty a služby a zároveň byť čo najšetrnejší k životnému prostrediu, pretože si uvedomujeme to, že ako sa správame dnes určuje, ako bude vyzerať naša budúcnosť.

Nákupný košík
Žiadne produkty v košíku!
Medzisúčet
Pokračovať v nákupe

Rýchla správa

Stratili ste heslo?
Ešte nemáte konto? Registrovať sa!