Čo robíme? A prečo?

• Predaj renovovaných tonerov

• V našom eshope sú to tonery v klasických modrých krabiciach.
    • Renovovaný toner oveľa viac šetrí prírodu, na rozdiel od lacných čínskych tonerov, ktorý sa potom len vyhodí. Naše tonery sú recyklované viac ako 10x a to pri dodržaní vysokej kvality tlače!
    • Rokmi overená kvalita a 20 ročné skúsenosti s renováciou tonerov!
    • 4 roky záruka!
    • Slovenský výrobok.

• Výkup tonerov

• Tonery a atramentové kazety od Vás vykupujeme už od roku 2004. Za ten čas sme vykúpili stovky ton prádznych tonerov a atramentových kaziet, ktoré by inak skončili ako odpad na skládkach!
    • Ceny výkupu za plné nepoužité tonery sa stanovujú individuálne.
    • Pre viac informácii si pozrite cenník výkupu prázdnych tonerov alebo viac o výkupe tonerov!

• Predaj originálnych tonerov a atramentových kaziet

• Originál je originál. Pre tých, čo chcú 100% kvalitu.

• Predaj lacných tonerov

• Do nášho eshopu a do predajne ECOMADE v ZOC MAX V Žiline sme na mnohé požiadavky našich zákazníkov zaradili aj tieto typy produktov.

• Bazár tonerov

• Predaj tonerov a atramentových kaziet od zákazníkov, ktorým sa pokazila tlačiareň a spotrebný materiál už dalej nevedia ďalej využiť.
    • Na bazárový predaj sa vzťahuje individuálna záruka vrátenia peňazí - na základe vzájomnej dohody, spravidla najneskôr do 14 dní odo dňa predaja a doručenia tovaru.
    • Na bazárový tovar sa nevzťahujú štandardné záruky, pokiaľ pri konkrétnom tovare nie je uvedené inak.
    • Cena za výkup tonerov a atramentových kaziet pre predaj v bazáre tonerov sa stanovuje individuálne.

• Naše ciele

• Našim cieľom je poskytovať kvalitné a spoľahliné produkty a služby a zároveň byť čo najšetrnejší k životnému prostrediu, pretože si uvedomujeme to, že ako sa správame dnes určuje, ako bude vyzerať naša budúcnosť.

Nákupný košík
Žiadne produkty v košíku!
Medzisúčet
Pokračovať v nákupe

Rýchla správa

Zabudli ste heslo?
Ešte nemáte konto? Registrovať sa!