Čo robíme? A prečo?

Predaj renovovaných tonerov

• V našom eshope sú to tonery v klasických modrých krabiciach.
  • Renovovaný toner oveľa viac šetrí prírodu, na rozdiel od lacných čínskych tonerov, ktorý sa potom len vyhodí. Naše tonery sú viacnásobne recyklované a to pri dodržaní vysokej kvality tlače!
  • Rokmi overená kvalita a 20 ročné skúsenosti s renováciou tonerov!
  • 4 roky záruka!
  • Slovenský výrobok.

Výkup tonerov

Predaj originálnych tonerov a atramentových kaziet

• Originál je originál. Pre tých, čo chcú 100% kvalitu.

Predaj lacných tonerov

• Do nášho eshopu a do predajne ECOMADE v ZOC MAX V Žiline sme na mnohé požiadavky našich zákazníkov zaradili aj tieto typy produktov.

Bazár tonerov

• Predaj tonerov a atramentových kaziet od zákazníkov, ktorým sa pokazila tlačiareň a spotrebný materiál už dalej nevedia ďalej využiť.
  • Na bazárový predaj sa vzťahuje individuálna záruka vrátenia peňazí - na základe vzájomnej dohody, spravidla najneskôr do 14 dní odo dňa predaja a doručenia tovaru.
  • Na bazárový tovar sa nevzťahujú štandardné záruky, pokiaľ pri konkrétnom tovare nie je uvedené inak.
  • Cena za výkup tonerov a atramentových kaziet pre predaj v bazáre tonerov sa stanovuje individuálne.

Naše ciele

• Našim cieľom je poskytovať kvalitné a spoľahliné produkty a služby a zároveň byť čo najšetrnejší k životnému prostrediu, pretože si uvedomujeme to, že ako sa správame dnes určuje, ako bude vyzerať naša budúcnosť.
Nákupný košík
Žiadne produkty v košíku!
Medzisúčet
Pokračovať v nákupe