Ecomade - MSdata

skladom

Čo robíme? A prečo?

Predaj renovovaných tonerov.

- v našom eshope sú to tonery s klasických modrých krabiciach

- renovovaný toner oveľa viac šetrí prírodu, na rozdiel od lacných čínskych tonerov, ktorý sa potom len vyhodí naše tonery sú naše tonery recyklované aj viac ako 10 x a to pri dodržaní vysokej kvality tlače!

- rokmi overená kvalita a 20 ročné skúsenosti s renováciou tonerov

- 4 roky záruka

- Slovenský výrobok

Výkup tonerov

Tonery a atramentové kazety od Vás vykupujeme už od roku 2004.

Za ten čas sme vykúpili stovky ton prádznych tonerov a atramentových kaziet, ktoré by inak skončili ako odpad na skládkach....

Výkupný cenník prázdnych tonerov nájdete aj tu a v menu výkup tonerov.

Ceny výkupu za plné nepoužité tonery sa stanovujú individuálne.

Predaj originálnych tonerov a atramentových kaziet.

Originál je originál. Pre tých, čo chcú 100% kvalitu.

Predaj lacných tonerov.

Do nášho eshopu a do predajne ECOMADE v ZOC MAX V Žiline sme na mnohé požiadavky našich zákazníkov zaradili aj tieto typy produktov.

Bazár tonerov.

Predaj tonerov a atramentových kaziet od zákazníkov, ktorým sa pokazila tlačiareň a spotrebný materiál už dalej nevedia ďalej využiť.

Na bazárový predaj sa vzťahuje individuálna záruka vrátenia peňazí - na základe vzájomnej dohody, spravidla najneskôr do 14 dní odo dňa predaja a doručenia tovaru.

Na bazárový tovar sa nevzťahujú štandardné záruky, pokiaľ pri konkrétnom tovare nie je uvedené inak.

Cena za výkup tonerov a atramentových kaziet pre predaj v bazáre tonerov sa stanovuje individuálne.

MTZlODI1ZD